دسته: سلامت

حشره دراکولا در گیلان

حشره دراکولا یا پدروس در گیلان چیست؟ + نحوه پیشگیری و درمان با بیش از ۱۰ ترفند

اگر تاکنون به شمال گیلان سفر کرده باشید، احتمالاً با داستان هایی درباره حشره دراکولا آشنا شده اید، اما شاید هنوز ندانید که حشره دراکولا چیست و چرا این نام عجیب بر روی آن نهاده شده است؟ در این مقاله، قصد داریم به بررسی این حشره مرموز بپردازیم و شما را با مشخصات و ویژگیهای آن آشنا کنیم.

وان نایت استند

وان نایت استند One Night Stand چیست و به چه معناست؟ + فواید و معایب؟

در دنیای امروز، مفهوم روابط جنسی و عاطفی به شکل چشمگیری تغییر کرده است و یکی از این مفاهیم نسبتاً جدید، پدیده‌ “وان نایت استند” (One Night Stand) است در این مقاله، به بررسی مزایا و معایب وان نایت استند خواهیم پرداخت و همچنین به این سوال پاسخ خواهیم داد که آیا این پدیده در ایران نیز وجود دارد یا خیر؟

۱۴۰۳/۰۲/۰۹ 0 دیدگاه
چرا نباید جلوی عطسه را بگیریم؟

چرا نباید جلوی عطسه را بگیریم؟ + مضرات | ۵ فایده عطسه برای بدن

عطسه کردن یکی از طبیعی‌ترین و شایع‌ترین واکنش‌های بدن انسان است که بسیاری از افراد سعی می‌کنند آن را مهار کنند و در این مقاله به بررسی دلایل اینکه چرا نباید جلوی عطسه را گرفت، پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.

۱۴۰۳/۰۱/۳۱ 0 دیدگاه
تیغ ماهی

تیغ ماهی در گلوی ما گیر کرد چه کار کنیم؟ + ۶ ترفند برای خارج کردن تیغ ماهی از گلو

یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکن است برای مردم پیش بیاید، گیر کردن تیغ ماهی در گلو است، در این مقاله می خواهیم به بررسی راهکارهایی بپردازیم که می تواند برای رفع تیغ ماهی گیر کرده در گلو مفید باشد.

سکینه پری همدانی

سکینه پری کیست؟ + اولین زن جراح ایرانی چه کسی بود؟ + ۸ عکس و سند

سکینه پری، به عنوان اولین زن جراح ایرانی شناخته می‌شود، او با تلاش، تحصیلات و تجربه خود، توانسته است به عنوان یکی از برترین جراحان ایران شناخته شود، در این مطلب به بررسی زندگی این جراح مشهور ایرانی پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.

۱۴۰۲/۱۲/۱۹ 0 دیدگاه
Cabbage juice

درمان زخم معده با آب کلم؟ + آیا آب کلم موجب درمان مشکلات گوارشی می شود؟

زخم معده یکی از بیماری‌های گوارشی شایع است که بسیاری از افراد در طول زندگی به دلایل مختلفی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به آن مبتلا می‌شوند، در این مطلب به بررسی اینکه آیا آب کلم در درمان زخم معده موثر است یا خیر؟ پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.

۱۴۰۲/۱۲/۰۱ 0 دیدگاه